Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie projektu stron www opartych o system zarządzania treścią CMS.

 

W Presilo proponujemy przygotowanie strony responsywnej z estetyczną typografią oraz pakietem profesjonalnie wykonanych fotografii. Zależy nam na tym, aby realizowane projekty miały niepowtarzalny charakter wyróżniajacy się na tle innych.

 

Wizja, zbieranie danych i projekt...

Projektowanie rozpoczynamy od spotkania i rozmowy z klientem. Celem jest zapoznanie sie z ogólnym wyobrażeniem klienta o stronie w tym m.in. jakiego rodzaju strony oczekuje, takze jaki jest cel jej funkcjonowania, kto stanowi grupe docelowa projektu itp. Poznając wizję klienta, jesteśmy w stanie zrobić odpowiedni wywiad, zebrac istotne dane i przygotować projekt. Dzialania u podstaw służą opracowaniu strony maksymalnie skutecznej.

Planujemy mapę strony, merytoryczny układ treści oraz technologie, którmi się będziemy posługiwać. Przemyślany projekt strony to fundament sukcesu strony, która w przyszłości pozwoli użytkownikom szybko i efektywnie docierać do interesujących ich informacji.

Wstepny podrys projektu to graficzna wizualizacja strony głównej. Po jej akceptacji można przejść do dlaszego przygotowywania witryny.

 

Treść, grafika i fukcjonalność na stronie

Po akceptacji projektu przechodzimy do etapu opracowania i wypełnienia treściami merytorycznymi i pozostałymi elementami graficznymi strony. W oparciu o język html, style css, skrypty java, pracę na bazach danych przygotowujemy własciwe moduły, które podnosza efektywność odbioru treści, wspieraja pierwotne pozycjonowanie, poprzez animację ożywija graficznie witrynę. Odpowiednia grafika, umiejętne przedstawienie treści merytorycznej, wreszcie przyjazność strony ma przekonywać użytkowników do zainteresowania ofertą, jak i podjęcia konkretnych zakładanych działań.

 

Weryfikacja i testy

Projektowanie strony to także weryfikacja jej działania. Testowanie obejmuje ogólne sprawdzenie funkcjonowania strony, w tym takich skryptów jak formularze kontaktowe. Strona jest weryfikowana także w kontekście responsywności - wyświetlania na różnych rozdzielczościach i przeglądarkach. Testowanie to nic innego jak sprawdzenie, czy strona spełnia planowe oczekiwania graficzne, merytoryczne i funkcjonalne.

Jesli wszystko działa, strona jest zaprojektowana....

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie, na podstawie pracy własnej Presilo i ogółu materiałów, ilości treści, zdjęć, grafik, złożoności i wielkości projektu.