Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Presilo Studio to cyfrowa drukarnia z Koła, założona w 2012r. na bazie kapitału własnego. Koncepcja powołania do życia drukarni cyfrowej to wypadkowa zainteresowań fotograficznych właścicieli i potrzeb marketingowych firmy-matki Andre Abrasive Articles. Ważna przesłanką w kwestii utworzenia Presilo jest także próba dywersyfikacji działalności rynkowej właścicieli.

Presilo to studio dtp, fotograficzne i drukarnia zorientowana na zamówienia o niskim i średnim nakładzie. Firma od początku swej działalności stawia na wysoką jakość druku (nowoczesne urządzenia cyfrowe Canon i Epson) oraz krótki czas realizacji zamówienia (nawet w 24h). Presilo posiada własną introligatornię, która w zakresie niskich i średnich nakładów pozwala na samodzielne wykonanie standardowych i niestandardowych, bardzo różnych produktów drukarskich.

Oferta Presilo obejmuje druk akcydensowy - ulotki, foldery, wizytówki, karty pocztowe, dyplomy, zaproszenia, itp., fotoprodukty - fotoalbumy, fotoksiażki, fotozeszyty, fotokalendarze, wysokojakościowy druk fotografii (do formatu A1) na profesjonalnych papierach i płótnach fotograficznych, publikacje - książki, katalogi, broszury (miękka i twarda oprawa, szycie zeszytowe, bindowanie), kalendarze - ścienne, biurkowe, książkowe, oraz inne produkty handlowe - kalendarze książkowe, kalendarze ścienne.

Presilo do niedawna obsługiwało kilku strategicznych klientów firmowych i indywidualnych oraz instytucje. W chwili obecnej firma opracowała nową koncepcję działania, obejmujacą szereg dzialań marketingowych i produkcyjnych, które sukcesywnie wdraża. Zgodnie z nową ideą nowe wdrożenia mają prowadzić do szerszego wejścia na rynek usług poligraficznych.