Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Pianki, a dokładnie wydruki (folia, papier samoprzylepny) naklejane na piankę lub PCV doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju wystawach, ekspozycjach czy pokazach. Ich dużym atutem jest jakość i do tego niska cena.

 

Druk solwentowy. Nakład dowolny. Wykorzystując cyfrową technologię druku możemy zrealizować każde zlecenie - od kilku do kilkuset sztuk w bardzo krótkim czasie.

 

Format: Standard 100x70 cm, 70x 50 cm; lub inne zgodnie z ustaleniami;
Medium: Folia samoprzylepna błysk; Folia samoprzylepna mat
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor;
Konstrukcja: Łączone z pianką grubości 5 mm, 3 mm, 2 mm (PCV)

Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h

 

Możemy zaprojektować Twój wydruk...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w niestandardowym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Prosimy o projekty wykonane w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy druk. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.