Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie ciekawych zdjęć reklamowych z udziałem modeki/-la.

 

Istotnym elementem przekazu reklamowego jest kreacja obrazu, który właściwie wyeksponuje cechy danego produktu. Badania potwierdzaja, że przekaz jest dużo bardziej efektywny, jeśli na wizji, zdjęciach pojawia się człowiek.

 

Zdjęcie reklamowe z modelem to szereg cech, które stanowią jego siłę, bowiem tworzą indywidualny charakter relacji człowiek - człowiek (model – ogladający). Treść reklamy jest bardziej oczywista dla odbiorcy – człowiek plus produkt to zupełnie nowa dawka emocji, inna jest także skala oddziaływań na wyobraźnię oglądajacych, bo człowiek z reklamy (jeśli jest tylko właściwie przygotowana!) bardzo uwiarygadnia prezentowany produkt.

 

Zdjęcia fotograficzne z udziałem modelki/-la to poważne przedsięwzięcie. Projekt wymaga szeregu przygotowań - po pierwsze przemyślenia wizji przekazu i formy reklamy, dalej stworzenia scenariusza i adekwatnej scenografii, i co bardzo ważne, doboru właściwej modelki/-la. Dopiero finałem wszystkich prac porzedzajacych jest wykonanie fotografii i postrodukcja w postaci edycji, retuszu i montażu.

 

Jeśli szukasz potrzebujesz komercyjnych reklamowych zdjęć z udziałem modelki/-la, które możesz użyć w prasie, na banerach, w katalogach i na ulotkach, na kalendarzach - trafiłeś we właściwe miejsce. Proponujemy całościową obsługę w zakresie wykonania tego typu fotografii reklamowej w niewielkich jak i bardziej rozbudowanych formach. W Presilo dysponujemy odpowiednim sprzętem i zapleczem technicznym do tworzenia zdjęć z udziałem modelki/-la. Propoponujemy profesjonalne wsparcie w postaci stylisty, fryzjera, wizażysty. Możemy także zaproponować udział w sesji fotograficznej zaprzyjaźninych modeli i modelki. Gdyby zaistniała taka potrzeba, jesteśmy w stanie wykonać tego typu zdjęcia u klienta.

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie - w zależności od specyfiki zlecenia i zakresu prac.