Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Banery jako najprostsza forma reklamy zewnetrznej mają szerokie zastosowanie, można je spotkać prawie wszedzie. Dzieki drukowi na maszynach zaawansowanych technologicznie banery są drukowane w odpowiedniej kolorystyce, trwałe i bardzo ekonomiczne, jesli chodzi o koszty. W Presilo oferujemy produkty bardzo zrożnicowane wykończeniem – banery oczkowane dajace się latwo montowac do płtu, siatki i in., banery laminowane, zabezpieczone przed szkodliwym dzialaniem promieni UV, dzieki temu bardziej żywotne.

 

 

Druk solwentowy. Ilość dowolna. Wykorzystując cyfrową technologię druku możemy zrealizować każde zlecenie - od kilku do kilkudziesięciu sztuk w krótkim czasie.

Format: do szerokości 160 cm
Medium: banner
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor;
Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h

 

Możemy zaprojektować Twój baner...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Prosimy o projekty wykonane w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy druk. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.