Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Papiery ozdobne można stosować prawie do wszystkiego... Można je użyć jako element decoupage, karnety, zakładki ksiażkowe, niestandardowe kartki okolicznościowe, karty, dyplomy okolicznościowe, świadectwa itp.

 

Formaty, zadruk, naklad - wszystko do ustalenia.

Rodzaje papierów ozdobnych, ich specyfikacja do ustalenia w ramach kontaktu pod indywidualne zamówienie.

 

  • JK0A2041
  • JK0A2043
  • JK0A2054
  • JK0A2057
  • JK0A2058

Możemy zaprojektować wydruk pod Twoje oczekiwania...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy materiały do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wydruk możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.