Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Wydruki wykonywane na papierze fotograficznym, papierach ozdobnych lub innych mediach oprawione w ramki aluminiowe lub drewniane. Idealny sposób na ciekawą dekorację wnętrz, wykonanie indywidualnej pamiątki w postaci ciekawego obrazu czy niepowtarzalne szkolne tablo...

 

 

W Presilo oferujemy wykonanie estetycznych fotoobrazów. Dzięki drukowi w technologii cyfrowej w szybki sposób można wykonać efektowne zdjęcie lub grafikę w większym formacie, a nastepnie oprawić ją w odpowiedniej wielkości ramę aluminiową lub drewnianą. Oferujemy także wydruki na płótnie canvas, naciągane na drewniane ramy (blejtramy). Druk od 1 sztuki.

 

Format: Druk solwentowy w maksymalnym formacie 160 cm szerokości; Druk pigmentowy w maksymalnym formacie do 70 cm szerokości.
Medium: Papier błysk i mat w różnych gramaturach;
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor; (1/0) Jednostronny Czarny;

Rama: Aluminiowe i drewniane ramy, rózne rozmiary i kolory;
Termin: Standard - 3 dni; Expres – 24h;

 

Możemy wykonać fotografię lub grafikę pod fotoobraz...

Jesli istnieje taka potrzeba, możemy wykonać usługę fotograficzną lub zaprojektowac grafike do wydruku i oprawy.... W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz wykonać je sam sam i wysłać nam do druku! Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.