Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Druki identyfikacyjne

Szereg działań wizerunkowych, w tym cały nakład pracy nad stworzeniem odpowiedniej identyfikacji nie odniosą pożądanego skutku, jeśli druk czy wykonanie innych materiałów nie będzie odpowiedniej jakości.

Dlatego integralną częścią wdrożeń systemu identyfikacji jest dbałość o druk właściwie weryfikacja poszczgólnych produktów, także uzasadnione korekty w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Czytaj więcej...

Druki informacyjne

W Presilo oferujemy druki informacyjne. Wydrukujemy folder, bądź katalog, który, bogatszy niż ulotka w informacje o produkcie, zdecydowanie efektywniej pomoże klientom zapoznać się z ofertą i podjąć właściwą decyzję. Podobnie broszura informacyjna odpowiednio przygotowana może w jasny i czytelny sposób porzadkować istotny przekaz dla wybranej branży (rozbudowane opisy, instrukcje, cenniki itp).

Czytaj więcej...

Publikacje

Chcesz wydrukować publikację niewielkim kosztem w profesjonalny sposób? Możesz to zrobić w Presilo. I nie trzeba dużych środków, bo nie trzeba zamawiać wielkich nakładów, aby uzyskać niską cenę dla kilkudziesięciu sztuk książki... Dzieki wykorzystaniu druku cyfrowego możemy dostosować się do ilości zamówień, a niekiedy nawet drukować na bieżąco wszelkie publikacje, na które jest zapotrzebowanie.

W Presilo oferujemy ciekawe, produkty wysokiej jakości.

Czytaj więcej...

Druki specjalne

W Presilo oferujemy druki specjalne. Wydrukujemy naklejki, etykiety, specjalne druki na papierze ozdobnym, także zdjęcia na dedykowanych papierach fotograficznych i szereg innych druków na nietypowach mediach, np. na płotnach typu canvas. Wszelkie tego typu produkty jesteśmy w stanie przygotować w efektowny sposób, w krótkim czasie, co może w znaczący sposób ułatwić funkcjonowanie niejednej firmie czy prywatnej osobie.

Czytaj więcej...

Druki reklamowe

Jednym z najpowszechniejszych dzialań marketingowych jest reklama poprzez wszelkiego rodzaju druki reklamowe. Przybiera to różne formy, bo doświadczenie uczy, że przekaz, ktory bawi, przykuwa wzrok innych, wreszcie inspiruje i zachęca do zakupu to idealna metoda promocji. W Presilo znajdziesz wszystko co potrzebne w tego typu marketingu – wydrukujemy ulotki, broszury, plakaty, prospekty, gazetki reklamowe... po prostu wszystko!

Czytaj więcej...

Fotoprodukty

Rozwój fotografii cyfrowej spowodował, że staliśmy się posiadaczami setek, tysięcy, a i więcej ilości przeróżnych zdjęć... Takie archiwum to jednak kłopot, dlatego proponujemy nasze fotoprodukty! Fotoksiążka, fotoalbum czy fotospinka to zdecydowanie ciekawsza metoda kolekcjonowania ulubionych fotografii, zdecydowanie bardziej estetyczna. Fajny, ekonomiczny album to prawdziwy pamiętnik, prezent atrakcyjniejszy od fotek z monitora komputera czy smartfona.

Czytaj więcej...

Kalendarze

Kalendarz reklamowy to świetny sposób na marketing, który pozwala na widoczną, nienachalną reklamę przez cały rok za stosunkowo niewielkie pieniądze. W Presilo drukujemy kalendarze wszelkiego kalibru, zarówno te małe, jak i większe. W naszej ofercie znajduje sie cały ich przekrój. Oferujemy wysoka jakość, niebanalne projekty, większe i mniejsze ilości w bardzo dobrych cenach. Stawiamy także na partnerstweo, dobry kontakt z klientem, wierzymy, że dopracowany produkt to efekt udanej, otwartej współpracy.

Czytaj więcej...

Wielki format

Wielki format to sprawdzona forma reklamy zewnętrznej, która znajduje szerokie zastosowanie w ramach szeroko rozumianej reklamy. Dzieki drukowi na maszynach zaawansowanych technologicznie druki wielkoformatowe - banery, rollupy, plakaty xxl, tablice i szyldy reklamowe mają wysoką jakość - własciwą kolorystykę, są także trwałe i ekonomiczne. 

W Presilo oferujemy ciekawe, niesztampowe produkty, zabezpieczone przed UV.

Czytaj więcej...