Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Dzieki drukowi na maszynach zaawansowanych technologicznie druki na folii samoprzylepnej są wysokiej jakości i świetnie sprawdzają sie w codziennym użytkowaniu. Wykorzystywane są przy produkcji szyldow i tablic, oklejaniu pojazdów i innych formach reklamy zewnętrznej.

 

 

Druk solwentowy, cięty cyfrowo. Nakład dowolny. Wykorzystując cyfrową technologię druku możemy zrealizować każde zlecenie - od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

 

Format: do szerokości 160 cm
Medium: Folia samoprzylepna błysk; Folia samoprzylepna mat; Folia monomeryczna; Folia wylewana
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor;
Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h

  • JK0A2153
  • JK0A2158
  • JK0A2175
  • JK0A2178
  • JK0A3152

 

Możemy zaprojektować Twój wydruk...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. na niestandardowym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Prosimy o projekty wykonane w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy druk. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.