Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Jest to także podstawowy element identyfikacji wizualnej firmy, jednocześnie dyskretna forma reklamy. Nakłady drukowane na drukarkach laserowych nadają się do późniejszych zadruków atramentowych.

Format: A4 (210x297)

Papier: Pre-Print 90g; Satyna 90g
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor; (1/0) Jednostronny Czarny
Termin: Standard - 2 dni; Expres - 1 dzień

 

  • DSC_2263
  • DSC_22661
  • DSC_2277
  • DSC_2282
  • DSC_2284

Możemy zaprojektować papier firmowy...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.