Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

 

Zdarza się, że dany człowiek, jego życie i działalność są prawdziwą inspiracją dla następnych pokoleń.

 

Tak też, prędzej czy później, spotykamy na swojej drodze życiowej kogoś, kto w jakiś niepojęty sposób konstytuuje nasze pojmowanie świata.

Właśnie takim wspomnieniem jest publikacja Katarzyny Wilk poświęcona osobie "niezwykłego kolanina" Władysława Ziemackiego. Mimo, że retrospekcje mają charakter prywatny, to bardzo szeroko prezentują postać cenionego kolskiego nauczyciela, regionalisty i historiozofa.

Całość czyta sie jednym tchem, autorka w łatwy sposób przenosi czytającego w przestrzeń własnych obserwacji, ale także chwilowych emocji i przeżyć. Dla osób które miały styczność z bohaterem wspomnień czy choćby mieszkańców Koła może być to wspaniała podróż w przeszłość.

Publikacja jeszcze z jednego powodu jest ciekawa. Jest wydana w ramach idei selfpublishingu , czyli własnym sumptem autora, który na początek zamówił 40 szt.

W Presilo możemy realizować druk ksiażki w dowolnej ilości (już od 1 szt.!) i ponawiać dodruki, jeśli zaistnieje tylko taka potrzeba. Autor który publikuje własnym sumptem ponosi tylko te koszty druku, które są uzasadnione, nie musi drukowac nic ponadto co sam sprzeda bądź rozdysponuje inaczej. W przypadku druku własnej ksiażki warto o tym pomyśleć...