Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

 
 
Drukarnia Presilo to różne druki, w tym te specjalistyczne.

Prowadząc firmę, aktywna działalność na rynku, nieodzowną rzeczą stają się różnego rodzaju druki, które ułatwiają współpracę producenca, sprzedawcy z klientem. Przykładem może byc zlecenie, jakie Presilo wykonało dla jednej z firm działającej na rynku motoryzacyjnym.

W praktyce codziennych działań zainstniała potrzeba wyposażenia każdego kierowcy, prowadzacego duży pojazd transportowy w odpowiednie narzędzie informacyjne, dotyczące złożonych sytemów klimatyzacyjnych pojazdu. Do tej pory dział serwisu producenta, otrzymując informacje o problemach ze wspomnianymi systemami, miał wiele kłopotów nawet z prostymi zabiegami konfiguracyjnymi, które instruowany telefonicznie kierowca mógł samodzielnie wykonać na postoju.

Rozwiązaniem problemu okazała się drukowana instrukcja dla kierowcy, która w jasny i przystepny sposób obrazuje różego rodzaju działania konfiguracyjne i serwisowe urządzeń klimatyzacyjnych. Kierowcy w razie kłopotu siegaja po dużą w formacie A4, bindowaną broszurę, i szybko dokonują odpowiednich nastaw. Zniknęły niejasności w komunikacji telefonicznej, dzieki czemu firmy transportowe nie ponoszą niepotrzebnych strat.

Potrzebujesz instrukcji, która ułatwi pracę w firmie. Pomyśl o Presilo.