Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Popularny spam w postaci gazetek reklamowych to codzienność. Pełno tego w skrzynkach pocztowych, na stoiskach, wreszcie na ulicy.

Trzeba zauważyć, że nie byłyby tak powszechne, gdyby nie ich skuteczność.

W Presilo projektujemy i drukujemy gazetki reklamowe. Jedną z takich realizacji gazetka reklamowa drukowana dla firmy ArtPap. Wspomniana "reklamówka" to pomysł klienta, praca grafika i działanie drukarni.

Efekt przerósł oczekiwania nie tylko nasze, ale i klienta. W gazetce umiejscowiono estetyczne, wyszparowane fotografie produktów z wyeksponowanymi cenami, wszystko zachowało dużą czytelność, dzięki czemu spójnie i ładnie się prezentowało. Promocyjne produkty znalazły się na pierwszej stronie gazetki, na pozostałych pogrupowano produkty według grup asortymentowych.

Format gazetki to A4, 8 stron zszywanych zeszytowo, całość wydrukowana na papierze kredowym o gramaturze 150 g.

Co ważne dla klienta, raz dobrze przygotowany projekt łatwo się aktualizuje – wystarczy podmienić kilka zdjęć, skorygować ceny i nowa wersja gazetki gotowa. Dzięki temu, w zależności od potrzeb klient może ponawiać druk i dystrybucje gazetki.

Potrzebujesz skutecznej gazetki, zwróć się z pytaniem do Presilo. Zrobimy to szybko i w dobrej cenie.